Ana Sayfa İlçeler, SON DAKİKA 25 Ocak 2020 65 Görüntüleme

SUNGURLU’DAN DESTEK ÇIĞ GİBİ!

  • Sungurlu Belediyesi, dün akşam saatlerinde meydana gelen deprem felaketine maruz kalan Elazığlılar için yardım kampanyası başlattı.
  • Başkan Abdulkadir Şahiner’nin bizzat takip ettiği depremzedelere yönelik yardım kampanyasına destek çığ gibi büyüyor. İlçe halkının göstermiş olduğu hassasiyet ile 2 saat içerisinde azımsanmayacak kadar yardım malzemesi belediye personellerine ulaştırıldı.
    Konuyla ilgili bir açıklama yapan Belediye Başkanı Abdulkadir Şahiner, “Elazığlı ve bölgede depremden zarar gören tüm kardeşlerimizin acısını paylaşıyoruz. Arkadaşlarımıza vermiş olduğum talimatlarla bölgedeki yetkilikler ile görüşme sağlanarak talep ettikleri ihtiyaç malzemeleri için bir kampanya başlattık. Görüşmeler sonucunda yetkiler en çok battaniyeye ihtiyaçları olduğunu belirtiler. Bizde “Her Evden Bir Battaniye” sloganıyla halkımızın desteğini bekliyoruz. Yine mevsimin kış olması nedeniyle kışlık kıyafet, ayakkabı, ısıtıcılar vb yardımlarda ihtiyaçların başında geliyor. Bugün birlik ve beraberlik günüdür. Kardeşlerimizin bizden gelecek her türlü yardım malzemesine ihtiyacı var.” dedi

Yorumlar

Yorumlar (Yorum Yapılmamış)

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

İlginizi çekebilir

SUNGURLU’YA YENİ OTOBÜS

SUNGURLU’YA YENİ OTOBÜS

Haber Sitesi | Uzman Tescil