ŞEHİT AİLELERİNDEN ÖRNEK DAVRANIŞ!

  • Çorum’da Şehit Aileleri ve Vazife Malülleri Derneği tarafından başlatılan “Bir çocukta sen sevindir” projesi kapsamında 68 çocuğa kışlık mont ve bot yardımı yapıldı.
  • Dernek Başkanı Galip Deniz yaptığı açıklamada, başlattıkları sosyal sorumluluk projesi ile okullardaki yardıma muhtaç öğrencilere ulaşarak eksikliklerini gidermeye çalıştıklarını söyledi. Bu proje kapsamında, kış şartlarında dahi bot ve mont olmaksızın okula gelip giden öğrencilere ulaşmayı hedeflediklerini kaydeden Deniz, ilk etapta hayırseverlerinde katkıları ile 68 çocuğun ilgili mağazalara götürülerek kendi beğendikleri mont ve botları aldığını aktardı.
  • Deniz, “Bizler toplumun her alanında şehrimize ve ülkemize destek vermek için çalışmaktayız. Özellikle de kışın zorlu şartlarında küçükte olsa öğrencilerimize yardımda bulunarak kışı sıcak geçirmelerini sağlamaya çalıştık. Dağıttığımız bot ve montların bir nebze de olsun onların sevincine vesile olmasını istiyoruz” dedi.
  • Yardımların süreceğini ifade eden Galip Deniz, hayırseverlere verdikleri desteklerden dolayı teşekkür ederken “Bir çocukta sen sevindir” projesine destek vermek isteyenlerinde 05320156580 numaralı telefondan Çorum Şehit Aileleri ve Vazife Malülleri Derneği ile iletişime geçebileceğini dile getirdi.