ELAZIĞLI KAYMAKAMDAN TEŞEKKÜR!

  • Sungurlu Kaymakamı Mitat Gözen, Elazığ’da yaşanan depremin ardından duyarlı bir davranış sergileyerek yardım için seferber olan ilçe halkına teşekkür ederek, “Var olun güzel insanlar” dedi.
  • Kaymakam Mitat Gözen, sosyal medya hesabından bir paylaşım yaparak, “Elazığ depremi nedeniyle ihtiyaç duyulabilecek yardım malzemeleri için seferber olan duyarlı ve yardımsever Sungurlululara; ilçemiz esnafına, seferber olan kurum ve kuruluşlara, yedi’den yetmişe yürekleri Elazığ ile atan güzel insanlara şükranlarımı sunarım. Kaymakamınız olarak gösterdiğiniz dayanışma ve duyarlılık nedeniyle gururlu; bir Elazığ’lı olarak müteşekkirim. Var olun güzel insanlar.” ifadelerini kullandı.
  • DEPREMİN ÜZÜNTÜSÜNÜ PAYLAŞMIŞTI
  • Sungurlu Kaymakamı Mitat Gözen, geçtiğimiz hafta Cuma günü memleketi Elazığ ve görev yaptığı Malatya’da meydana gelen depremin ardından üzüntüsünü paylaşmıştı.
  • Kaymakam Mitat Gözen, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşım da, “Memleketim Elazığ ve daha önce Pütürge ve Doğanyol Kaymakamlığı görevlerinde bulunduğum Malatya’da meydana gelen deprem felaketi nedeniyle hayatını kaybedenlere Yüce Allah’tan rahmet, yaralılara acil şifalar diliyorum. Kardeşlik ve dayanışma ruhunu en samimi düşünceleri ile gösteren herkese şükranlarımı sunarım. Aziz Milletimiz, Büyük Türkiye’miz ve yardım için seferber olan kardeş devletler var olsun. Yaraların bu güçlü dayanışma ile daha hızlı sarılacağından hiç şüphemiz yoktur. Başkaca felaketlerin yaşanmaması niyazıyla: Başın sağ olsun Türkiye’m, başın sağ olsun Aziz şehir, başın sağ olsun Malatya.” ifadelerini kullandı.