AHLATCI: CEYLAN ÇOK BÜYÜK ŞANS!

  • AK Parti İl Başkanı Av. Yusuf Ahlatcı, AK Parti’nin ilk 50 kişisinden biri olan MKYK Üyesi Ahmet Sami Ceylan, Çorum ve parti teşkilatları için çok büyük bir şans olduğunu söyledi.
  • Basın toplantısında 17 Ocak’ta il başkanlığındaki birinci yılını tamamladığını hatırlatan Yusuf Ahlatcı, görev süresinde Ahmet Sami Ceylan başta olmak üzere tüm milletvekillerine gösterdikleri çaba ve kendisine verdikleri destek için teşekkür etti.
  • Bir yıllık sürede çok sayıda bakan ve genel merkez yöneticilerinin Çorum’a geldiğini, bizzat kendilerinin Ankara’ya giderek Çorum için görüşmeler yaptıklarını anlatan Ahlatcı, bu görüşmelerde Milletvekili Ahmet Sami Ceylan’ın çok büyük katkısı olduğunu dile getirdi.
  • Milletvekili Ahmet Sami Ceylan’ın kendileri ve Çorum için çok büyük bir şans olduğunu ifade eden Ahlatcı, “Milletvekilimiz Ahmet Sami Ceylan, AK Parti’nin ilk 50 kişisinden biri. Bakanlarımıza ve Cumhurbaşkanımıza gittiğimizde bize destek veriyor. Daha iyi yerlere gelmesini istiyoruz. Neden Çorum’un bir bakanı, genel başkan yardımcısı olmasın. İnşallah Sayın Vekilimizi o makamlarda da görürüz. Biz başka illerde olan hizmetlerin Çorum’da neden olmadığını sorguluyoruz. Bu kolay olmuyor. Sayın Vekilimiz bu konuda bizim en büyük destekçimiz” diye konuştu.