KÖYLERİMİZ DAHA YAŞANABİLİR HALE GELDİ

  • AK Parti Çorum Milletvekili Oğuzhan Kaya, AK Parti iktidarı döneminde yapılan yatırımlar ve verilen hizmetlere köylerin daha yaşanabilir hale geldiğini söyledi.
  • İl Genel Meclis Grubuyla 2019 yılı değerlendirme toplantısında bir araya gelen Milletvekili Kaya, yaptığı konuşmada, il genel meclisinin yerelde sorunların tespiti ve hizmetlerin planlı, projeli bir şekilde yürütülmesi konusunda önemli bir görev üstlendiğini kaydetti.
  • Çorum’da da AK Parti’nin ağırlıklı olduğu il genel meclisinde büyük bir uyum ve ahengin olduğuna dikkat çeken Oğuzhan Kaya, yapılan titiz çalışmalar sayesinde Çorum’da parkesi olmayan, kanalizasyonsuz, içme susuz köy kalmadığını vurgularken, köylerin daha yaşanabilir hale geldiğini belirtti.
  • Yapılan hizmetlerin Türkiye’nin ufkunu açan dünya lideri Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan sayesinde ve onun liderliğini yaptığı AK Parti kadroları tarafından yapıldığını söyleyen Milletvekili Kaya, AK Partililer olarak her kademede uyum ve birlik beraberlik içerisinde çalıştıklarını anlatırken, “Herkese verilecek cevabımız, söylenecek sözümüz vardır. Bizi eleştirenlerin öncelikle kendilerine, geçmişlerine, bu ülkeye ne yaptıklarına baksınlar” diye konuştu.
  • Kaya, konuşmasının sonunda il genel meclis üyelerine 2019 yılındaki başarıları çalışmalarından dolayı teşekkür ederken, 2020 yılında da başarılar diledi.