VETERİNERLER’DEN CEYLAN’A TEŞEKKÜR!

  • AK Parti Çorum Milletvekili ve MKYK Üyesi Ahmet Sami Ceylan, Çorum Veteriner Hekimler Odası yöneticilerini TBMM’deki çalışma ofisinde kabul etti.
  • Çorum Veteriner Hekimler Odası Başkanı Arif Akar ve Yönetim Kurulu Üyeleri, Milletvekili Ahmet Sami Ceylan’ı TBMM’de ziyaret etti. Oda Başkanı Arif Akar, Milletvekili Ahmet Sami Ceylan’a odanın çalışmaları hakkında bilgiler sundu. Veteriner Hekimler olarak bir süre önce Tarım İl Müdürlüğü ve diğer tarım taban birlikleri ile ortaklaşa başlattıkları çalışmaları da anlatan Akar, Milletvekili Ceylan’a kendilerine her konuda verdiği desteklerden dolayı teşekkür ederek, günün anısına bir hediye sundu.
  • Milletvekili Ceylan da ülke ekonomisi açısından tarımın ve hayvancılığın büyük önem taşıdığını belirterek, veterinerlerin de bu anlamda önemli bir görevi üstlendiklerini hatırlattı. Veteriner Hekimler ile diğer tarım ve üretici teşkilatların uyum içerisinde çalışıyor olmasını Çorum’da hayvancılığın daha iyi noktalara gelmesi açısından önemsediğini anlatan Ceylan, Veteriner Hekimlere hem ziyaretleri, hem de yaptıkları hizmetlerden dolayı teşekkür ederek, başarılar diledi.