Ana Sayfa Siyaset, SON DAKİKA 22 Şubat 2020 56 Görüntüleme

İNANDIĞIMIZ YOLDA MİLLET İÇİN YÜRÜYECEĞİZ

  • AK Parti İl Başkanı Av. Yusuf Ahlatcı, “İnandığımız yolda millet için ve millete hizmet için yürüyerek, 18 yıldır elde ettiğimiz başarılara yenilerini ekleyeceğiz” dedi.
  • Atatürk Spor Salonu’nda yapılan 7. Olağan Merkez İlçe Kongresi’nde konuşan İl Başkanı Av. Yusuf Ahlatcı, 18. Yaş gününü kutlayan AK Parti’nin Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdıoğan’ın önderliğinde ilk günkü heyecan ve şevkle yoluna devam ettiğini dile getirdi.
  • Çorum’da da bugün başlayan kongre sürecinin birlik beraberlik içerisinde tamamlanacağına inandığını kaydeden Ahlatcı, “Hatalarımızdan ders alarak, eksiklerimizi tamamlayarak, şehrimizde varolan uyum ve kardeşliğimizi daha da sıkı hale getireceğiz. İnandığımız yolda millet için ve millete hizmet için yürüyerek, 18 yıldır elde ettiğimiz başarılara yenilerini ekleyeceğiz. Bu yolda birlikte yürüdüğümüz milletvekillerimizden tüm teşkilat mensuplarımıza teşekkür ediyorum” ifadelerini dile getirdi.
  • “İnandığı yolda yürüyen ve yürüdüğü yol tek millet, tek bayrak, tek devlet, tek vatan olan AK Partimiz, 2023, 2053 ve 2071 hedeflerini önce Allah’ın yardımı, sonra da Recep Tayyip Erdoğan’ın önderliğinde milletimizle birlikte gerçekleştirecektir” diyen Ahlatcı, AK Parti’nin güçlü olması halinde milletin de güçlü olacağını vurguladı.
  • AK Parti’nin milletin partisi olduğunu ifade eden Ahlatcı, “Biz bu millete efendi olmaya değil, hizmetkar olmaya geldik. AK Parti bayrağının 18 yıldır gönlerde olduğu Çorum’dan başlayarak, hep birlikte bir olacağız, iri olacağız, diri olacağız ve hep birlikte Türkiye olacağız” diye konuştu.

Yorumlar

Yorumlar (Yorum Yapılmamış)

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

Haber Sitesi | Uzman Tescil