Ana Sayfa Siyaset, SON DAKİKA 22 Şubat 2020 135 Görüntüleme

TÜM SEÇİMLERDEN YÜZÜNÜN AKIYLA ÇIKAN BİR TEŞKİLATIZ

  • AK Parti Merkez İlçe Başkanı Erhan Akar, Çorum’da tüm seçimlerden yüzünün akıyla çıkan bir teşkilat olduklarını belirtti.
  • Atatürk Spor Salonu’nda yapılan Merkez İlçe 7. Olağan Kongresi’nde ilk olarak partililerin yoğun tezahüratları ve alkışlarıyla kürsüye gelen Merkez ilçe Başkanı Erhan Akar, katılımcılara teşekkür ederek konuşmasına başladı.
  • Göreve geldikleri günden bugüne kadar giderek çıtayı yükselten ve diri bir teşkilat olduklarının altını çizen Erhan Akar, bütün Çorum’a hitabeden merkez ilçe teşkilatını bütün seçimlerden yüzünün akıyla çıktığını ve bundan sonra da aynı başarıyı göstereceğini vurguladı.
  • Davalarının sadece bu seçimde kalacak bir dava olmadığını kaydeden Erhan Akar, “Bizim davamız Habil ile Kabil’de Habil’in davasıdır. Bizim davamız Nemrut ile İbrahim Peygamber davasında, İbrahim Peygamberin davasıdır. Bizim davamız Firavun ile Musa Peygamberin davasında Musa Peygamberin davasıdır. Bizim davamız Haz. Muhammed (s.a.v) davasıdır. Fatih Sultan Mehmethan’ın davasıdır, bizim davamız Turgut Özal’ın, Eşref Bitlis’in, Adnan Menderes’in davasıdır. Dünya 5’ten büyüktür diyen, İsrail’e bebek katili diyen Recep Tayyip Erdoğan’ın davasıdır.
  • Böyle bir davada siyaset yaptığımız için, MKYK üyemiz Ahmet Sami Ceylan ve İl Başkanımız Yusuf Ahlatcı gibi düzgün insanlarla olduğum için rabbime ham ediyorum. Recep Tayyip Erdoğan gibi büyük bir liderle siyaset yaptığımız için rabbime ham ediyorum” dedi.
  • Akar, Recep Tayyip Erdoğan’a yazılan şiir ile konuşmasını tamamladı.

Yorumlar

Yorumlar (Yorum Yapılmamış)

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

İlginizi çekebilir

KURUCU İL BAŞKANI KÜLCÜ

KURUCU İL BAŞKANI KÜLCÜ

Haber Sitesi | Uzman Tescil