Ana Sayfa Genel, SON DAKİKA 24 Şubat 2020 71 Görüntüleme

TSO’YU ZİYARET ETTİLER

  • Bu yıl 26 Şubat – 4 Mart tarihleri arasında düzenlenen ve 31’incisi kutlanan Vergi Haftası nedeniyle Çorum Defterdarı Durak Sercan, Vergi Dairesi Müdürü İsrafil Sezgin ve Gelir Müdürü Ali Rıza Gülay, Çorum Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Çetin Başaranhıncal’ı ziyaret ettiler.
  • Çorum Defterdarı Durak Sercan, “Vergi bilincini tüm toplum kesimlerine, mükelleflerimize ve özellikle gençlere iletmek, bilinçli bir toplum ve gelecek oluşturmak amacıyla etkinlik düzenlenmektedir. Ülkemizde vatandaşlarımıza götürülecek olan tüm kamu hizmetlerinin en seri ve etkin bir şekilde götürülebilmesi için gerekli olan finansman kaynağının yaratılmasında vergi gelirlerinin büyük önemi bulunmaktadır. Ülke ekonomisine katkılarından dolayı Ticaret ve Sanayi Odası’nın bütün üyelerine sizin aracılığınızla teşekkür ederim” dedi.
  • Çorum Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Çetin Başaranhıncal, “Çorum İş dünyası, her zaman devletine karşı sorumluluklarının farkında ve bilincinde olmuştur. İş dünyası kazandıkça ülkemiz ve devletimiz de kazanacaktır. Kurumlar olarak bugüne kadar olduğu gibi bundan sonra da iş birliği içinde çalışmaya devam edeceğiz. Vergi Haftasının ülkemize ve ilimize hayırlı olmasını dilerim” ifadelerine yer verdi.

Yorumlar

Yorumlar (Yorum Yapılmamış)

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

Haber Sitesi | Uzman Tescil