Ana Sayfa Siyaset, SON DAKİKA 27 Şubat 2020 54 Görüntüleme

Tahtasız, mazbatasını aldı

  • Cumhuriyet Halk Partisi’nin 37. Olağan İl Kongresi’nde 175 delegenin oyunu alan Mehmet Tahtasız, İl Başkanlığına seçilmişti. 23 Şubat Pazar Günü CHP İl Başkanlığı’na seçilen Mehmet Tahtasız, bu gün (27 Şubat Perşembe) yönetimiyle birlikte mazbatasını aldı.
  • Mazbatasını aldıktan sonra bir konuşma yapan Tahtasız, şunları söyledi ” Öncelikle tüm Müslüman aleminin mübarek Regaip Kandilini ve üç aylarını kutluyor, başta ülkemiz olmak üzere tüm dünyaya barış, huzur ve hayırlar getirmesini diliyorum.Mazbatamızı bu hayırlı günde almış olmamız inşallah milletimize, memleketimize hayırlı hizmetler yapacağımızın vesilesi olur.Bu gün mazbatalarımızı aldık,memleketimize hizmet etmek için onurlu kutsal bir görev üstlendik.Allah utandırmasın.Görevimiz halkımızla bütünleşerek, partimizi iktidara taşıyarak, memleketimize rahat bir nefes aldırmak olacaktır.Bunu birlikte başaracağımızdan eminim.Şimdi artık çalışma zamanı iktidara yürüdüğümüz halkımız için umut olduğumuz bu süreçte seçildiğimiz görev önemli bir toplum hizmetidir. İktidar inancımızı kaybetmeden
  • her zorluğa göğüs gereceğimize hiçbir kimseyi ötekileştirmeden memleketimize, halkımıza hizmet edeceğimize,hepinizin huzurunda ve kamuoyunun önünde söz veriyorum.Bugün bizleri yalnız bırakmayan herkese çok teşekkür ederim” diye konuştu.

Yorumlar

Yorumlar (Yorum Yapılmamış)

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

İlginizi çekebilir

TORBACI OPERASYONU!

TORBACI OPERASYONU!

Haber Sitesi | Uzman Tescil