ONLAR LAF, BİZ HİZMET ÜRETİRİZ!

  • AK Parti Çorum Milletvekili ve MKYK Üyesi Ahmet Sami Ceylan, bugün gerçekleştirilen Aile Eğitim ve Danışmanlık Merkezi ile Güngörmüşler Sosyal Tesisi’nin açılış töreninde çarpıcı açıklamalarda bulundu.
  • Ceylan, dün akşam saatlerinde Adalet Bakanı ile görüştüğünü ve bu görüşmeler doğrultusunda Çorum’un yaklaşık 2.5 ay kadar bir süre zarfı içerisinde yeni adliye binasına kavuşacağının müjdesini verdi. Ardından bu zamana kadar verilen hizmetleri dile getiren Ceylan, “Biz Türkiye’nin derdindeyken, pandemi sürecinde sağlık anlamında dünya yıldızı olmuşken, geçmişte SSK ve devlet hastanelerini birleştirirken ayağa kalkıp isyan edenler 2020’ye geldiğimizde ne kadar doğru reformlar yaptığımızı görmüş oldular” dedi.
  • Açıklamasını sürdüren Ceylan, “Sağlık alanında yaptığımız reformları kabullenemeyen bu içimizdeki İrlandalılar, ne yapsak karşı çıkıyorlar. Ne yapsak istemezük, istemezük!  Biz son 3 ayda Çorum’da 67 bin vatandaşımıza 82 milyon yardım yapmışız. Ayrıca esnaf kooperatifleri ve kamu bankaları aracılığıyla esnafımıza ticaret geçmişine bakmadan sadece 2 kefil ile ne istedilerse vermişizdir. Biz işimizi yapıyoruz. Buraya zaman zaman gelen Çorum’la ilgiliymiş gibi görünen fakat Çorum’un dinamiklerini bilmeyen milletvekilleri oluyor. Biz misafirperver bir halkız. Gelsinler, Çorum’un güzelliklerini gezsinler. Çorum’a hizmet yapmayı ancak biz biliriz. Onlar güzel bir gün geçirip Ankara’ya dönsünler.“ açıklamasında bulundu.