ÇORUM FK, DAHA KURUMSAL OLMALI

  • Çorum Belediyesi, her zaman olduğu gibi bu sezon da Çorum FK’ye en büyük mali desteği verdi.
  • Belediye Başkanı Dr. Halil İbrahim Aşgın, Çorumspor FK Başkanı Fatih Özcan ve Belediye Başkan Yardımcısı ve BELTAŞ A.Ş Yönetim Kurulu Başkanı Lemzi Çöplü ile birlikte düzenlediği basın toplantısında Çorum kamuoyunun merakla beklediği müjdeyi verdi. Aşgın, anlaşma gereği BELTAŞ’ın Çorumspor FK’ye 1 Milyon 750 Bin TL sponsorluk desteği vereceğini ifade etti.
  • Çorum Belediyesi’nin şirketi olan BELTAŞ A.Ş ile yapılan sponsorluk anlaşmasının Çorum FK ve Çorumspor camiasına hayırlı olması temennisinde bulunan Belediye Başkanı Dr. Halil İbrahim Aşgın, “Çorumspor bizim gözbebeğimiz, ortak sevdamız olan kurumlarımızdan biri. Özellikle Belediye Başkanlığımız döneminde Çorumspor hep mutluluklarla anıldı. Çorum FK Başkanımız bizlere taleplerini iletti. Kulübün koronavirüs tedbirleri nedeniyle anlaşmanın erkene çekilmesi yönünde isteği oldu. Biz de değerlendirdik ve anlaşmamızı gerçekleştirdik. Yaptığımız anlaşmamız hayırlı olsun.” dedi.
  • Kendilerinin samimi olarak Çorum’u ve Çorum’un tüm değerlerini sevdiklerini ifade eden Başkan Aşgın, “Çorum FK, şehrimizin en önemli değerlerinden biridir. Bu zamana kadar olduğu gibi bundan sonra da Çorumspor FK’nin arkasında yol yürümeye devam edeceğiz” ifadelerini kullandı.
  • Belediye Başkanı Dr. Halil İbrahim Aşgın, sponsorluk anlaşması öncesi yapılan basın toplantısında önemli açıklamalarda bulundu.
  • Çorum FK’nin her şeyiyle hukuki zemininin, altyapısının oluşturulması ve daha kurumsal hale gelmesi gerektiğinin altını çizen Başkan Aşgın, “Çorum FK’nın kişilere bağlı olmayan bir yapıya kavuşması gerekiyor. Göreve geldiğimiz günden beri bu konuları zaman zaman dile getiriyoruz.” dedi.
  • Çorum FK’ye her alanda sahip çıktıklarını ifade eden Başkan Aşgın, “Takımımıza çok güzel ve modern bir tesis kazandırdık. Çorum’a, Çorum halkına ve Çorum FK’ye yakışan, Süper Lig’de ve 1. Lig’deki bazı kulüplerde bile olmayan niteliklerde güzel bir tesis. Geçtiğimiz günlerde tesisimizin ihalesini yaptık ve bu tesis resmi olarak Çorum FK’nin hizmetinde. Karşılıklı iyi niyet ve hukuki altyapı ile bu muhteşem tesisimizi Çorum FK’ye kiralamış durumdayız. İnşallah bu tesislerde nice şampiyonluklar kazanacağız.” dedi.
  • FATİH ÖZCAN’DAN TEŞEKKÜR
  • Çorum FK Başkanı Fatih Özcan da yaptığı açıklamada kendilerine her zaman destek olan Belediye Başkanı Dr. Halil İbrahim Aşgın’a teşekkür etti.

Bir cevap yazın