MHP’DEN ‘ASKIDA EKMEK’ KAMPANYASI!

Milliyetçi Hareket Partisi Çorum Teşkilatları, “Askıda Ekmek” kampanyası başlattılar.

MHP Genel Başkanı Dr. Devlet Bahçeli’nin talimatları doğrultusunda başlatılan Askıda Ekmek Kampanyası’na start verildi.

MHP İl Başkanı Agah Karapıçak önderliğinde Merkez İlçe Başkanı Reşit Büzkaya ve parti teşkilatları, bazı fırınları ziyaret ederek kampanyayla ilgili afişleri astılar.

İl Başkanı Karapıçak, 1000 ekmeği şahsı adına askıya asmayı taahhüt ederken, yöneticilerde kampanyaya destek verdiler.

İl Başkanı Karapıçak, ayrıca tüm Çorumluları Askıda Ekmek kampanyasına katılmaya çağırdı.

Karapıçak, “Hali vakti yerinde her vatan evladı, kendisine en yakın ekmek fırınına gitmeli, eğer 2 ekmek alacaksa 3 ekmek parası ödemeli. Unutmayalım ki inancımız ‘Komşusu açken tok yatan bizden değildir’ esasına dayanmaktadır’’ dedi.

“Yedi Düvelin düşmanlığını haykırdığı böylesi bir süreçte Ülke ve Millet olarak birlik ve beraberliğimizi, kardeşliğimizi herzamankinden daha fazla haykırmanın vaktidir” diyen Karapıçak, millet genlerimizde var olan yardımlaşma kültürümüzü yaşamak ve yaşatmak için Milliyetçi Hareket Partisi Çorum İl Teşkilatı olarak Genel Başkan Devlet Bahçeli’nin ‘Askıda Ekmek’ kampanyasını Çorum’da başlattıklarını vurguladı.

İl Başkanı olarak şahsına 1000 ekmeği askıya asmayı taahhüt ederken, tüm dava arkadaşlarını ve hayırseveri de “Askıda Ekmek” kampanyasına destek olmaya çağıran Karapıçak, kampanya nedeniyle duyarlılığını ortaya koyan fırıncı esnafına da ayrıca teşekkür etti.

Bir cevap yazın