CEYLAN, BİR ENGELLİNİN DAHA YÜZÜNÜ GÜLDÜRDÜ

AK Parti Çorum Milletvekili ve MKYK üyesi Ahmet Sami Ceylan, bir engellinin daha yüzünü güldürdü.

Son zamanlarda kendisinden yardım talep eden engellilerin bu talebini öncelikli işleri arasına alan Milletvekili Ceylan, dün bir engelli çocuğa daha yardım elini uzattı. Milletvekili Ceylan, Selebral Palsy hastası olan ve beyin hasarı nedeniyle vücut uzuvlarını kullanamayan 9 yaşındaki Serkan Kula’yı evinde ziyaret etti.

İl Başkanı Yusuf Ahlatcı, Merkez İlçe Başkanı Erhan Akar, Aile Çalışma ve Sosyal Hizmetler İl Müdürü Yahya Çoban ve İl Müdür Yardımcısı Levent Tuzcu’nun da hazır bulunduğu ziyarette Serkan Kula’nın annesi Satı Kula ve fiziksel engelli babası Sadık Kula ile bir süre görüşen Milletvekili Ceylan, Serkan Kula’nın kol ve bacaklarını kullanabilmesi için protezleri teslim etti.

Milletvekili Ceylan, “Serkan Kardeşimizin yarınlarına koşar adım koşması için destek olduk. Sevgi tüm engelleri yenebilecek güçtedir. Sizlerin mutluluğu bizlerin mutluluğudur. 19 yıldır olduğu gibi bundan sonra sizin gibi değerli ailelerimizin yanındayız” açıklamasında bulundu.

Milletvekili Ceylan’ın desteği Kula ailesi son derece mutlu ederken, aile bireyleri Milletvekili Ceylan ve katkı sağlayan herkese teşekkürlerini ilettiler.