AHLATCI GÜVEN TAZELEDİ

AK Parti’nin 7. Olağan İl Kongresi bugün büyük bir coşkuyla gerçekleştirildi.

Ticaret ve Sanayi Odası Fuar Kompleksi’nde yapılan kongreye Genel Başkan Yardımcısı Mahir Ünal, MKYK Üyesi Ahmet Sami Ceylan, Kırşehir Milletvekili Çorum İl Koordinatörü Mustafa Kendirli, Çorum Milletvekilleri Oğuzhan Kaya ve Erol Kavuncu, Belediye Başkanı Halil İbrahim Aşgın, MHP İl Başkanı Agah Karapıçak, eski milletvekilleri Salim Uslu, Cahit Bağcı, Lütfiye İlksen Ceritoğlu Kurt, Ahmet Aydoğmuş, Çorum eski Belediye Başkanları Muzaffer Külcü ve Zeki Gül, ilçe belediye başkanları, ilçe başkanları, eski il ve merkez ilçe başkanları, sivil toplum kuruluşları temsilcileri ile çok sayıda partili katıldı.

Kırşehir Milletvekili Çorum İl Koordinatörü Mustafa Kendirli’nin başkanlığında İl Başkan Vekili Murat Günay, Merkez İlçe Başkanı Erhan Akar, Kadın Kolları Başkanı Meryem Demir ve Gençlik Kolları Başkanı Muhammed Fatih Temur’dan oluşan divan heyetinin yönettiği kongrede ilk olarak İl Başkanı Yusuf Ahlatcı kürsüye geldi.

Ahlatcı, konuşmasında geride kalan görev süresince yapılan hizmetler ve faaliyetlerden bahsetti.

Ardından da Belediye Başkanı Halil İbrahim Aşgın, Milletvekilleri Erol Kavuncu ve Oğuzhan Kaya konuştu. MKYK Üyesi Ahmet Sami Ceylan’ın konuşmasının ardından ise, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan telekonferans yöntemiyle kongreye seslendi.

Tek liste halinde yapılan kongrede İl Başkanı Yusuf Ahlatcı güven tazeledi.

Ahlatcı’nın başkanlığındaki il yönetim kurulu şu isimlerden oluştu:

Abdulbaki Kartancı,

Abdulkadir Karakuş,

Abdullah Gömeç,

Adife Kanar,

 Adnan Tığlı,

Ahmet Danlı,

Ahmet Bayraklı,

Ahmet Aytuğ Kahramantekin,

Ali Evlüce,

Başak Gözde Taşkıran,

Bünyamin Aydemir,

Cemal Ersoy,

Ceyhan Baran,

Elif Tekeli,

Elvan Zorlu,

Elvan Börekçi,

Emre Turan,

Emre Çıtak,

Ercan Daşdan,

Erhan Yumlu,

Ethem Ertan Doyran,

Günay Ekici,

Havva Kahriman,

İbrahim Kalelioğlu,

İlayda Nur Bodur,

İlknur Göktepe,

Kadriye Taşdemir,

Mahmut Sayın,

Meral Göz,

Muhammed Durak Çelik,

Murat Günay,

Mustafa Gökgöz,

Mustafa Alagöz,

Mustafa Kılıç,

Mücahit Keskinel,

Necip Kadri Yücel,

Osman Aktı,

Sedat Partici

Yılmaz Peker.

İL DİSİPLİN KURULU ÜYELERİ

Kasım Aksoy

Hüseyin Öztürk

Bahadır Şimşek

Mustafa Salih Aksu

Halil İbrahim Uzun

İL DEMOKRASİ HAKEM KURULU

Hüseyin Kılıç

Cemalettin Polattaş

Okan Çalışkan

BÜYÜK KONGRE DELEGELERİ

Yusuf Ahlatcı

Halil İbrahim Aşgın

Meryem Demir

Muhammet Fatih Temur

Osman Günay

Erhan Akar

Cevat Olçok

Metin Özsarı

Şerif Okudan