KÖYLÜNÜN SU İMDADINA BELEDİYE YETİŞTİ

Ortaköy Belediye Başkanı Taner İsbir, ilçe merkezinin yanısıra sorumluluk alanında olmamasına rağmen köylerinin de her türlü sorunu ile yakından ilgileniyor.

İsbir, son olarak da ilçeye bağlı Fındıklı köyünün içme suyu şebekesi ve köy çeşmesi donunca susuz kalan köylülerin talebini yerine getirdi.

Yapılan hizmet ile ilgili sosyal medya hesaplarından Belediye başkanlığına teşekkür mesajları geldi. Bir sosyal medya kullanıcısı “Sular dondu Hayvanlarımız mahsur kaldı, Devlet Baba her zamanki gibi yanımızda Teşekkürler Çorum / Ortaköy belediyesi” paylaşımı yaptı  ve Ortaköy belediyesine teşekkür etti.

Belediye Başkanı İsbir ise, “Ağır hava şartları nedeniyle ilçemize bağlı Fındıklı köyümüzün şebeke suyu ve hayvanların ihtiyacını giderdiği köy çeşmesinin suyunun donduğunun haberini aldık. Su ihtiyacını gidermek için itfaiye aracımız ile birlikte görevli personelimizi Fındıklı köyümüze sevk ettik ve Devletimizin ve Belediye başkanlığımızın daima ihtiyaç sahibi insanlarımızın yanında olduğunu hissettirdik. Bu konu ile ilgili de sosyal medya hesaplarımızdan bir çok teşekkür mesajı aldık. Bizlere destek veren yapılan hizmetimize teşekkür ederek bizlerin gönlüne dokunan kardeşlerime ayrıca teşekkür ediyorum” dedi.

Bir cevap yazın